O nás

Společnost Brka–LIFT servis s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a revizemi montážní a zdvihací techniky pro firmy zabývající se vzduchotechnikou, montážemi vratových systémů, výstavní firmy, pokrývače, stavební firmy a další firmy a jejich pracovníky potřebující jednoduše zvedat materiál nebo osoby do výšek.

K této činnosti nabízíme zdvihací a montážní zařízení jako jsou pracovní plošiny ALP-LIFT s pracovní výškou až 14m, montážní vrátky ALP-LIFT s mechanickým nebo elektrohydraulickým pohonem na 300 (500) kg až do 7,5 m, šikmé střešní výtahy TOPLIFT s délkou až 20 m, nákladní stavební výtahy SUPERLIFT, šikmé hydraulické stavební výtahy a stavební minijeřáby, vše od německého výrobce Böcker Maschinenbau GmbH.

Plošiny, výtahy i schodolezy

Od výrobce BRAVI Platforms nabízíme bateriové samojízdné plošiny pro práci ve výškách do cca 6 -7 m, které se vyznačují malými manipulačními rozměry, téměř bezúdržbovým provozem a jednoduchou obsluhou.

Dále to jsou šikmé hydraulické stavební výtahy PAUS, provedení Easy 18 WH, Easy 21 WH, Easy Big WH, EASY BIG-WH-KI, WH-K, německého výrobce Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH.

Nabízíme také elektrické schodišťové rudly (schodolezy) vyráběné německou AAT Alber Antriebstechnik GmbH s nosností až 400kg. Nabízejí široké možnosti uplatnění při manipulaci s břemeny na schodištích, při nakládce aut a podobně.

Další částí našeho obchodního programu jsou pojízdné hliníkové lešeňové věže a žebříky KRAUSE.

Společnost Brka–LIFT servis s.r.o. má výhradní zastoupení těchto výše uvedených firem pro ČR i Slovensko.

Půjčovna montážní a zdvihací techniky

Provozujeme i půjčovnu montážní a zdvihací techniky, kde je možné si zapůjčit vybranou techniku z prodejního programu naší firmy i jinou.

Naše společnost, orientovaná na spolupráci s montážními a stavebními firmami upřednostňuje výrobní řady poloprofi a profi, řadou hobby se nezabýváme.

 

OR vedený u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 36141

1