Žebřík trojdílný hliníkový TRIBILO 3 x 12, i na schody, maximální pracovní výška 9,30m

CENA: 6518,- Kč vč. DPH

Nezávazně poptat

Nabízíme především poloprofesionální i plně profesionální řady žebříků KRAUSE. Modely z poloprofesionální řady žebříků a schůdků řady MONTO splňují všechny nároky domácností a jsou vhodné i pro méně náročné a méně časté průmyslové použití.

Profesionální řada žebříků a schůdků STABILO předtavuje řešení pro nejnáročnější uživatele. Splňuje všechny požadavky na kvalitu, dlouhou životnost, spolehlivost a bezpečnost při použití u montážních firem, v průmyslu, ve skladech, muzeích, obchodech, knihovnách, ... ap.

V obchodních domech i u některých prodejců se setkáte s hobby- řadou žebříků CORDA. Tato odlehčená řada není ve standardním programu naší společnosti a pro profesionální použití ji našim profi- zákazníkům nedoporučujeme. Všem zájemcům ale můžeme i výrobky z této řady na vyžádání obstarat a dodat.

Žebříky a schůdky KRAUSE se vyrábějí ve třech kvalitativních řadách a v obrovském sortimentu modelů. Nejžádanější jsou trojdílné univerzální žebříky. Nové typy těchto žebříků lze postavit i na schodišti.

V nabídce firmy KRAUSE jsou ale i různé speciální žebříky, schůdky, schodnicivé žebříky, podestové žebříky, obslužné plošiny a několi typů lešení. Máte problém postavit žebřík na schodišti? S námi nikoliv, my to umíme.

Klempíři a pokrývači využijí střešní žebříky ze dřeva a hliníku. Nejlepší informaci o nabízeném sortimentu obdržíte, otevřete-li si přiložený Katalog firmy KRAUSE. Pochopitelně ne všechny výrobky z tohoto katalogu máme na skladě, ale v rozumném termínu 1-2 týdnů Vám je umíme obstarat.

Nejširší sortiment hliníkových žebříků, schodů a lešení od výrobce s více než 100 - letou tradicí výroby - firmy KRAUSE
Výrobní závody v Německu, Polsku, Maďarsku
Výrobní řady hobby, poloprofi a profi (u nás jen poloprofi a profi)
Rozumné ceny za profi- kvalitu
Kompletní Katalog žebříků, schůdků a lešení KRAUSE je k dispozici na našem webu
Ceníky s aktuálními cenami výrobků na skladě jsou zveřejněny na našich webových stránkách, stejně jako návody pro obsluhu
Mnohé žebříky i schůdky pro Vás máme na skladě k okamžitému odběru nebo zaslání
Další žebříky, podestové žebříky, schodnicové žebříky, schůdky a obslužné plošiny k katalogu rádi dodáme na vyžádání

Pracovní výška A1 (m) 4,65
Pracovní výška A2 (m) 6,55
Pracovní výška A3 (m) 9,30
Výška štaflí B (m) 3,40
Výška vysunutého žebříku (max) C1 (m) 8,60
Délka složeného žebříku C (m) 3,55
Přepravní rozměry: Délka (m) 3,55
Přepravní rozměry: Šířka (m) 0,50
Hmotnost (kg) 26,70
Pracovní výška A (m) 4,40
2